Titles you rated
Sick of MyselfRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.0
EraserheadRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
JaneRated ★ 5.0
Inland EmpireRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0- DoctorRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The ExperimentRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.5