Series
Ratings
34
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5