Titles you rated
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 1.5
Golden BrideRated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 1.0- Just Run!Rated ★ 1.0
- 꿈을 이뤄주는 코끼리Rated ★ 1.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.0- Palace of DreamsRated ★ 1.0
- The Fugitive LawyerRated ★ 1.5
Fermentation FamilyRated ★ 1.0