Titles you rated
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0