Series
Ratings
106
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Imjin War 1592Rated ★ 3.5