Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0