Series
Ratings
12
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- UndercoversRated ★ 2.0
- BelieveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 2.5