Movies
Ratings
517
The Ugly TruthRated ★ 2.5
BastardsRated ★ 2.5
On a Magical NightRated ★ 2.5
The CommuterRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
Slaughterhouse RulezRated ★ 2.0
Logan LuckyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Barely LethalRated ★ 2.0
Mr. RightRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.0