Titles you rated
OldboyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Red EyeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The 8th NightRated ★ 1.0
Black WidowRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 1.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 2.0