Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5