Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 1.5
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0