Series
Ratings
12
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0