Movies
Ratings
503
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 2.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0
BeatRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0