Series
Ratings
31
SignalRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 1.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 2.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0