Movies
Ratings
392
The WalkRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Purple NoonRated ★ 3.5
Bayside Shakedown 2Rated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Batman: Under the Red HoodRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0