Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 2.0
Mother!Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0