Titles you rated
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5