Series
Ratings
22
Everybody Say KimchiRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5