Titles you rated
High & Low The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 0.5
I, RobotRated ★ 2.5