Series
Ratings
28
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0- BOSSRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Roosevelt GameRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0