Titles you rated
FearlessRated ★ 4.5
SPL: Kill ZoneRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 0.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
ProtégéRated ★ 1.0