Titles you rated
AssemblyRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Star Trek: GenerationsRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
Blood and BoneRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
EraserRated ★ 4.0
The Red BaronRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0