Series
Ratings
12
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5
The Thick of ItRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5