Titles you rated
MatildaRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5