Series
Ratings
60
New GirlRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 5.0
Big Mouth Season 3Rated ★ 3.5
Big Mouth Season 2Rated ★ 5.0
Big Mouth Season 1Rated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 5.0
All AmericanRated ★ 2.5
All AmericanRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0