Movies
Ratings
478
SearchingRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Pet SemataryRated ★ 0.5
VenomRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 2.0