Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0