Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 5.0
The BabysitterRated ★ 4.5
The SadnessRated ★ 4.0
The Pope's ExorcistRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
JokerRated ★ 0.5