Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5