Movies
Ratings
291
QueerRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5