Movies
Ratings
14
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 2.0
Room No.7Rated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 5.0