Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5