Titles you rated
My Father, the SpyRated ★ 3.0
To Die ForRated ★ 3.5
Kate & LeopoldRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.0
SéraphineRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
Heaven Will WaitRated ★ 4.0
The Round UpRated ★ 3.0
Get Out Your HandkerchiefsRated ★ 4.0
Seventeen Times Cecile CassardRated ★ 3.0
Fear and TremblingRated ★ 4.0
Tomorrow We MoveRated ★ 3.5
LourdesRated ★ 4.5
The CaptiveRated ★ 4.5
DjangoRated ★ 3.0
MustangRated ★ 4.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
OrlandoRated ★ 4.5
Un + uneRated ★ 3.0
Albert NobbsRated ★ 3.5