Movies
Ratings
27
Black SwanRated ★ 4.0
PowderRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0