Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The Soul-MateRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5