Titles you rated
MantisRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 4.0
 - My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
 
The MegRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
ThanksgivingRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Don't MoveRated ★ 3.0
The Bridge Curse: RitualRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.0