Titles you rated
 The Prince of TennisRated ★ 4.0 The Prince of TennisRated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
 My Little TelevisionRated ★ 4.0 My Little TelevisionRated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
 Family Outing Season 1Rated ★ 4.0 Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
 High KickRated ★ 4.0 High KickRated ★ 4.0
 Abnormal SummitRated ★ 3.0 Abnormal SummitRated ★ 3.0
 One PieceRated ★ 5.0 One PieceRated ★ 5.0
- Prison Break Season 5Rated ★ 1.0
 Prison Break Season 4Rated ★ 2.0 Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
 Slam DunkRated ★ 5.0 Slam DunkRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 3.5