Movies
Ratings
34
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0
Red SorghumRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0