Series
Ratings
14
King of DesertRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0