Titles you rated
Akudama DriveRated ★ 2.0
Ninja KamuiRated ★ 2.0
SprigganRated ★ 2.5
Kaina of the Great Snow SeaRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Castlevania: Nocturne Season 2Rated ★ 2.0- CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Secret LevelRated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.0
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5