Titles you rated
The UnjustRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0