Titles you rated
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Last House on the LeftRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0