Movies
Ratings
263
Hear MeRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0