Titles you rated
Yurikuma ArashiRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 2.0
Girls Band CryRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Magical Girl Magical DestroyersRated ★ 3.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
This World Can't Tear Me DownRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Tear Along The Dotted LineRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5