Movies
Ratings
700
No Other ChoiceRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5
AfireRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
SanctuaryRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Stalag 17Rated ★ 4.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0