Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Lost In LoveRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.0
88 MinutesRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 3.0