Titles you rated
The Pursuit of LoveRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
The PittRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
EricRated ★ 3.5- DopesickRated ★ 5.0
- LeavingRated ★ 3.0
The Capture Season 1Rated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Shining GirlsRated ★ 3.5
Top of the LakeRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
Foundation Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 3.0
Top of the LakeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0