Movies
Ratings
69
The MistRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0