Movies
Ratings
1239
For Your Eyes OnlyRated ★ 5.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.0
Carlito's WayRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.5
Monster's BallRated ★ 2.0
ShowgirlsRated ★ 4.5
Pacchigi! Love & PeaceRated ★ 5.0
Frost/NixonRated ★ 3.0
Yellow HairRated ★ 3.5
Red Vacance Black WeddingRated ★ 1.5
The Thomas Crown AffairRated ★ 3.5
The Road HomeRated ★ 2.5
The King of MasksRated ★ 4.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 4.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
J. EdgarRated ★ 2.5
City of JoyRated ★ 5.0
The InsiderRated ★ 3.5