Movies
Ratings
165
Venus and MarsRated ★ 2.0
You Are My PetRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 1.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.0